Vila Mana Rychlá komunikace +420 737 284 409


Cena od 3800,- za noc / vila

6 hostů

3 ložnice

3 koupelny


Kuchyň
Internet
TV
Klimatizace
Parkování na pozemku v ceně
Bezdrátový internet
Rodiny s dětmi vítány
Vhodné pro společenské akce
Bazén
24hodin check-in

Vila je velmi oblíbená, díky své skvělé poloze, pár minut od pláže Pandawa i Melasti. Vypadá přesně jako na fotografiích, krásný bazén, luxusně vybavená vila. Do pár minut jste u dalších pláží jako je Uluwatu, Padang Padang, Nusa Dua. Vila je v blízkosti nového pětihvězdičkového golfového hřiště. Pouhých 40 minut od mezinárodního letiště a nočního života na Kutě, 20 minut od Jimbaran pláže a rybích trhů. Vilka je vhodná pro náročnější klientelu.
Nezávazně rezervovat vilu
chevron-right chevron-left

Více informací


Více informací


Krásná moderní vila má 3 ložnice a 3 koupelny. Nachází se v části Ungasan, což je vesnička, odkud máte všechny pláže jihu do 20 minut na skůtru. V blízkosti jsou kavárny, místní trh s ovocem i supermarket. Moderní vila nabízí velmi dobře vybavenou kuchyň a všechny pokoje jsou vybavené kvalitním nábytkem.

Vila je velmi oblíbená, díky své skvělé poloze, pár minut od pláže Pandawa i  Melasti. Vypadá přesně jako na fotografiích, krásný bazén, luxusně vybavená vila. Do pár minut jste u dalších pláží jako je Uluwatu, Padang Padang, Nusa Dua. Vila je v blízkosti nového pětihvězdičkového golfového hřiště. Pouhých 40 minut od mezinárodního letiště a nočního života na Kutě, 20 minut od Jimbaran pláže a rybích trhů. Vilka je vhodná pro náročnější klientelu.

Cena vily zahrnuje: přivítání českým delegátem, náš servis online po celou dobu vašeho pobytu, kdy vám radíme kam na pláž bez turistů, kde zakoupit jaké potraviny, kam na dobré jídlo, kam za odlivu a přílivu i tajné pláže bez davu turistů, WIFI, každodenní úklid (kromě neděle), čištění bazénu, parkování na pozemku

Za poplatek: český delegát po celou dobu vašeho pobytu, zařídíme výlety po okolí Bali, výbavu pro miminka (postýlka, sedačka do auta…), letenky po indonéských ostrovech, prodloužíme víza, naplánujeme celodenní výlety do chrámů, na Gili Island či Nusa Lembongan, výlety lodí,  zařídíme hotely po celém Bali v případě dvoudenního výletu, doporučíme restaurace, bary a kluby, nákupní centra, gurmánské výlety, soukromé lekce jógy či surfové lekce s českým servisem..