Vila Heaven Ubud Rychlá komunikace +420 737 284 409


Cena od 8500,- za noc / vila

8 hostů

3 ložnice

3 koupelny


Kuchyň
Internet
TV
Klimatizace
Pračka
Sušička
Parkování na pozemku v ceně
Bezdrátový internet
Kabelová tv
Snídaně
Rodiny s dětmi vítány
Vhodné pro společenské akce
Kouření povoleno
Domácí bezdrátový telefon
Vrátný
Bazén
24hodin check-in
Fén

Vila má 3 ložnice, nabídne až 8 lůžek s přidáním přistýlek. Je zde vlastní bazén s výhledem do rýžových polí. U vily ja neustále k dispozici personál, který vás může kdykoliv odvést do města Ubudu, za poplatek zařídit snídaně i výlety po okolí.Vila se nachází ve vesničce Desa Kerasan a byla postavena architektem Davidem Collinsem. Návrhy budov […]
Nezávazně rezervovat vilu
chevron-right chevron-left

Více informací


Lokalita


Více informací


Vila má 3 ložnice, nabídne až 8 lůžek s přidáním přistýlek. Je zde vlastní bazén s výhledem do rýžových polí. U vily ja neustále k dispozici personál, který vás může kdykoliv odvést do města Ubudu, za poplatek zařídit snídaně i výlety po okolí.Vila se nachází ve vesničce Desa Kerasan a byla postavena architektem Davidem Collinsem.

Návrhy budov byly inspirovány regionálním lidovým uměním a řemesly.Vila má rozsáhlé využití teakového dřeva, přírodního kamene, jílů a trávy. Rekultivovaný starý růstový teak byl použit výhradně pro všechny nové dveře, okna a kabinetry.

Ubudu je vyhlášený díky rýžovým terasám, jogínskému městěčku a místním umělcům, kteří tu vyrábí svá umělecká díla, ať už se jedná o obchod s nábytkem nebo s obrazy. Centrum Ubudu je od vily 15 minut autem, jsou zde skvělé restaurace, kavárny, butiky i místní trhy se suvenýry. V okolí vily jsou vodopády, sloni, výlety na sopku a spousta dalších aktivit. Skvělé na kolo, které je ve vile k zapůjčení také.

Cena vily zahrnuje: náš servis online po celou dobu vašeho pobytu, kdy vám zdarma radíme kam na výlety, při přesunu na jih, kam na pláž bez turistů, kde zakoupit jaké potraviny, kam na dobré jídlo, ve vile je WIFI, plně vybavená kuchyň, každodenní úklid, čištění bazénu, zahradník, parkování na pozemku, noční security