Apartmány Boho Rychlá komunikace +420 737 284 409


Cena od 3500,- za noc / vila

2 hosté

1 ložnice

1 koupelna


Internet
Klimatizace
Bezdrátový internet
Snídaně
24hodin check-in

Unikátní apartmány s výhledem na moře, nabízí i malou privátní pláž a nachází se u surfového spotu. Nádherné ubytování v boho stylu, kdy každý apartmán má svoji terasu s krásným venkovním sezení. Absolutní klid, božské snídaně.
Nezávazně rezervovat vilu
chevron-right chevron-left

Více informací


Lokalita


Více informací


Nepronajímáme celou vilu, pouze pokoje. Všechny pokoje nabízí soukromí a nádherný výhled z postele na oceán. Do apartmánů vede sice pár schodů dolů a poté nahoru, ale za ten zážitek to stojí. Nádherné západy, šumění moře a absolutní klid. To je na Bali dnes velmi cenné a my vám to zde můžeme nabídnout.

Ideální místo pro páry, či 2 lidi, kteří rádi cestují a poznávají výjimečná místa. Pro lidi, kteří chtějí mít surfový spot přímo před domem. V okolí vily máte na skůtru další vyhlášené pláže i kavárny a restaurace. Dá se tu zajít i na jógu či box.

Cena vily zahrnuje: snídani, přivítání českým delegátem, recepce, naše služby online po celou dobu vašeho pobytu, kdy vám radíme kam na pláž bez turistů, kam na další výlety po Bali, zajistíme automobil / motorku do vily, zajistíme výlety s českým řidičem, ve vile máte každodenní úklid, wifi

Za poplatek: český delegát po celou dobu vašeho pobytu, zařídíme výlety po okolí Bali, letenky po indonéských ostrovech, prodloužíme víza, naplánujeme celodenní výlety do chrámů, na Gili ostrovy, Nusa Penida či Nusa Lembongan, výlety lodí, doporučíme restaurace, bary a kluby, nákupní centra, gurmánské výlety, soukromé lekce jógy či surfové lekce s českým servisem…..