O nás

BALI-VILY.CZ, jsou prvním webovým portálem, který v České Republice, poskytuje služby v oblasti realit na indonéském ostrově Bali. Naše nabídka zahrnuje přes 50 vil, umístěných na těch nejkrásnějších místech. Převážně se orientujeme na jih Bali, kde jsou ty nejhezčí pláže a podmínky k surfování. Pokud si nevyberete z naší nabídky, jsme schopni pokusit se zajistit Vám, pronájem nemovitosti, podle vašeho zadání.

Za výhodných podmínek dokážeme zajistit i dlouhodobější pronájmy v jakékoliv lokalitě.

Jmenuji se Veronika Dubová a Bali se stalo a je již 12 let, destinací mého srdce. Hned po střední škole, jsem se rozhodla cestovat na vlastní pěst a poznávat kulturu asijských zemí. Osud mě přivedl na tento božský ostrov, do kterého jsem se naprosto zamilovala. Znamením, že se tento ostrov stane mým druhým domovem bylo, když jsem dostala stipendium na studium indonéského jazyka v místní škole.

Během mých studií a cestování, jsem navazovala kontakty s majiteli nemovitostí, kteří nabízí neuvěřitelné vily, v úžasných místech mezi rýžovými poli a přišlo mi líto, že normální člověk, nemá šanci, taková místa najít. Získala jsem velký počet přátel, kteří nabízí velmi zajímavé služby, počínaje v průvodcovských službách, v cestovním ruchu nebo pořádání surfových kempů pro českou komunitu. Já sama jsem ochotna splnit i nejnáročnější požadavky zákazníků, kteří chtějí na Bali prožít několik týdnů překrásné dovolené.

V případě zájmu, si s vámi rádi domluvíme osobní schůzku na které vám vysvětlíme, jak to na Bali funguje a dle vašich požadavků pro vás najdeme tu nejideálnější vilu.